Regionalne pop zvezde, ujedinjene muzikom i humanošću, okupiće se u sredu, 10. juna od 20 časova, u beogradskom klubu BitefArtCafe, na velikom humanitarnom koncertu za svoju dragu koleginicu, mladu pijanistkinju Sanju Stanković. (Koncert je prvobitno bio planiran za 27. maj).
Na sceni će se okupiti neka od najpoznatijih imena domaće pop scene: Aleksandra Radović, Vlado Georgiev, Željko Vasić, Ana Bebić i Nemanja Radošević, uz domaćine večeri, bend Balkan Groove Band.
Publiku očekuje veče puno emocija, velikih hitova i snažnih muzičkih trenutaka, ali i zajednička misija – pomoć mladoj umetnici Sanji Stanković, studentkinji doktorskih akademskih studija na Fakultetu muzičke umetnosti u Beogradu, koja vodi tešku borbu sa karcinomom.

Nakon brojnih terapija i komplikacija, Sanji je potrebna savremena ciljana terapija lekom Elacestrant, koji nije dostupan u Srbiji, a čija cena iznosi oko 7.000 evra za jednu kutiju.
Prikupljena sredstva namenjena su za nabavku terapije, dalje lečenje u zemlji i inostranstvu, kontrole, putne troškove i smeštaj tokom lečenja.
Ovaj koncert nije samo izuzetan muzički događaj, već i veče podrške i zajedništva – podsećanje da muzika ima snagu da pokrene ljude i pruži nadu onda kada je najpotrebnija.
Karte po ceni od 3000 dinara (stajanje) i 4000 (sedenje) dostupne su preko tickets.rs.
